Firmadele


KOOLITUSED, SEMINARID, SUVEPÄEVAD.

Tule ja naudi koos töökaaslastega maalähedast puhkust linnamelust väljas.

Tõllaratas on mõnus ja hubane koht, kus on võimalik pingevabalt arutada, milline võiks olla Teie ettevõte tulevik järgnevatel aastatel või puhka koos töökaaslastega lihtsalt korralikult välja. Külalistemajas on peosaal kuni 50 inimesele, mille kohaldame täpselt Teie vajadusele. Lisaks on võimalik kaminasaali kasutada nõupidamis ruumina. Samuti on võimalik kasutada erinevateks töötubadeks välisteritoorimil asuvaid terasse ja lehtlat.

Kõigis ruumides on wi-fi, saab kasutada valget ekraani, telerit, mikrofoni, võimendust ja projektorit.

Toitlustamise eest hoolitseb Lusika Catering. Valiku valmismenüüdest leiad kodulehelt, soovi korral võid valida just sellise menüü, millist Sa sooviks.

Vaba aja veetmiseks ja meeskonnatöö harjutamiseks pakume paintballi, rannavõrkpalli, ratsutamist, vibulaskmist, piljardit, lauatennist ... Loomulikult on külaliste kasutada saun, kümblustünn ja meie külaliste lemmikus on saanud spa-mullivann. Majutame kuni 22 külalist. Telkimisvõimalus.

SUVEPÄEVAD

Igas ettevõttes tasub vähemalt kord aastas mõneks päevaks aeg maha võtta ja üheskoos tööväliselt aega veeta. Parim võimalus selleks on suvepäevad Külalistemajas Tõllaratas! Pole oluline, kui suur või väike on teie firma ning kas teil on töötajaid kakskümmend või sada, sest meie korraldame just teile sobivaima ürituse.

Külalistemaja Tõllaratas meeskond ootab ja aitab teid ka siis, kui soovite korraldada ettevõtte jõulupidu, tähistada firma sünnipäeva, pidada kliendiüritusi või läbi viia esitlusi. Loomulikult aitame korraldada ka isiklikke ja perekondlikke üritusi!

Esmaspäevast neljapäevani teeme sooduspakkumisi!

Pane oma soovid kirja ja saada - tollaratas@gmail.com

Firmadele


  • KOOLITUSED, SEMINARID, SUVEPÄEVAD
  • Peosaal kuni 50 inimesele
  • Tõllaratas on mõnus ja hubane koht