Seikluskuubis

Seiklus Kuubis on Tõllaratta koostööpartner, kellega igav ei hakka.Pakume erinevaid seiklusmänge nii sees kui väljas ning oleme olemas aastaringselt. Meie tegevusvaldkonnas on lisaks veel õhtujuhtimine ning ka erinevad boosterid.

 

MÄNGUD

 

Mega Kuubik on strateegiamäng kus kõikidel tiimiliikmetel on tähtis roll. Meeskondadel tuleb leida lahendused erinevatele levelitele ning lisaks kiiruse peale kokku panna suur 3D kuubik.
Mängu kestvus: 2h

 

Me kõik oleme oma elu jooksul näinud kasvõi ühe korra kuldvillakut, kus valitakse kategooria ning vastatakse küsimustele. Seiklus JeParody on tema lõbusam kaksikvend. Küsimuste asemel on lustakad tegevused ning seda mängitakse tiimide vahel.
Mängu kestvus: 2,5h
Saab mängida eesti ja inglise keeles

 

Koos on Lihtsam on mäng meeskonnaga, kus on palju erinevaid tegevusi ja ülesandeid. See on mõeldud meeskonna ühtsustunde parandamiseks ning iga käsi ja jalg on mängu vältel kasutuses. Ei puudu ka mõõduvõtmine teise tiimiga.

Mängu kestvus: 2,5h
Saab mängida eesti ja inglise keeles

 

Ringis Askeldamine on mobiilne põgenemistuba mida saab korraldada nii sees kui ka väljas. See on meeskonnatöö mäng, kus tuleb ühiselt lahendada erinevaid puslesi, et pääseda oma tiimiga vabadusse.

Mängu kestvus: 1,5h
Saab mängida eesti ja inglise keeles

 

Lisainfo

http://www.seikluskuubis.com/
Rauno
Tel. 55691292
seikluskuubis@gmail.com

error: Content is protected !!